Seaside Park Hotel, Kołobrzeg
Seaside Park Hotel, Kołobrzeg
Tło bannera

Happy Living

22
feb 2020
23
feb 2020
Active recreation throughout the year
Active recreation throughout the year
Active recreation throughout the year
Active recreation throughout the year
Active recreation throughout the year
ABOUT THE HOTEL

Active recreation throughout the year

The Seaside Park Hotel is a new hotel located on a sandy beach in Kołobrzeg. Comfortable rooms, friendly atmosphere and a wide range of services make the hotel a perfect place to relax any time of the year.

ROOMS

Comfort for the whole family

The Seaside Park Hotel offers 210 comfortable rooms and suites occupying an area between 27 and 82 square meters. All rooms have a balcony, air conditioning and kitchenette, 55” TV and free wireless Internet. Higher standard rooms have additional, folding sofa beds. 

Robimy świetne biznesy
Dla biznesu

Robimy świetne biznesy

Delegacja? Konferencja branżowa? Wyjazd integracyjny? Seaside Park Hotel to idealne miejsce dla wyjazdów firmowych. Dokładamy wszelkich starań, by Wasz pobyt był nie tylko komfortowy, ale też owocny dla dalszej współpracy. 

Nasza sala konferencyjna „Storm” stwarza idealne warunki dla spotkań biznesowych. Przestronna i wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, mieści do 200 osób w układzie teatralnym. Innowacyjny system przesuwnych ścian, pozwala podzielić główne pomieszczenie na mniejsze i dostosowania do własnych potrzeb. 

Warunki nadmorskiego klimatu tworzą wspaniałą atmosferę, w której Goście nie tylko pogłębiają wiedzę z przyjemnością, ale też szybko się integrują.

Rozpieszczamy podniebienia
Restauracja

Rozpieszczamy podniebienia

Każde danie naszej kuchni dopracowaliśmy w najdrobniejszym szczególe. W Seaside Park Hotel stawiamy na wysokiej jakości regionalne produkty. Nasze menu łączy tradycyjne propozycje regionalne i dania z odległych zakątków.

Wegetarianie, weganie, alergicy! Koniecznie musicie sprawdzić propozycje dla Was. Nie będziecie rozczarowani.

Gotowi na podróż do krainy niezapomnianych przygód kulinarnych?

For health and beauty
Wellness & Spa

For health and beauty

JUŻ OTWARTE!!!

Zapraszamy do nowo otwartej strefy Wellness & Spa, w której w ramach pobytu możecie skorzystać z 25-metrowego basenu sportowego, basen rekreacyjnego dla dzieci, jacuzzi i sauny.

U nas można się przyjemnie odprężyć i wypocząć. Odetchnijcie od codzienności i oddajcie się błogiemu rozluźnieniu w naszej strefie Wellness & SPA. To doskonała okazja, by zredukować napięcie mięśniowe spowodowane stresem i złagodzić skutki urazów.

For health and beauty
Sport and recreation

For active tenants

Seaside Park Hotel stwarza ogromne możliwości dla Gości, którzy stawiają na aktywny wypoczynek. W naszym Fitness Center Goście kształtują mięśnie i odprężają umysł. Treningi z takim widokiem to prawdziwa radość! Znajdziecie tu profesjonalny sprzęt marki Technogym z ogólnodostępnym wyposażeniem aerobowym oraz siłowym. Do Waszej dyspozycji mamy także odrębną salę do ćwiczeń. W kwestii aktywnego wypoczynku sięgamy jeeesze wyżej! Wielbiciele wspinaczki - forma to podstawa! I właśnie dla Was przygotowaliśmy naszą ściankę w Seaside Park Hotel. Trasy dopasowane do stopnia trudności i odpowiedni sprzęt - a wszystko to pod okiem profesjonalnego instruktora.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close