Seaside Park Hotel, Kołobrzeg
Seaside Park Hotel, Kołobrzeg
Tło bannera

Sport Uwielbiamy endorfiny

22
feb 2020
23
feb 2020

Seaside Park Hotel stwarza ogromne możliwości dla Gości, którzy stawiają na aktywny wypoczynek. Nadmorska promenada i biegnąca wzdłuż ścieżka rowerowa to prawdziwa gratka dla biegaczy, rowerzystów oraz fanów nordic walking.

Sportowe udogodnienia

Sportowe udogodnienia

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy stację wypożyczalni rowerów i kijów do norweskiego marszu Ci, którzy od ruchu na świeżym powietrzu wolą trening na siłowni, mogą skorzystać z Centrum Fitness lub zajęć zorganizowanych pod okiem trenera personalnego. 

Do dyspozycji Gości jest także ścianka wspinaczkowa!

Fitness Center

Fitness Center

W naszym Fitness Center Goście kształtują mięśnie i odprężają umysł. Treningi z takim widokiem to prawdziwa radość! Znajdziecie tu profesjonalny sprzęt marki Technogym z ogólnodostępnym wyposażeniem aerobowym oraz siłowym. Do Waszej dyspozycji mamy także odrębną salę do ćwiczeń.

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa

W kwestii aktywnego wypoczynku sięgamy jeszcze wyżej! Wielbiciele wspinaczki - forma to podstawa! I właśnie dla Was przygotowaliśmy naszą ściankę w Seaside Park Hotel. Trasy dopasowane do stopnia trudności i odpowiedni sprzęt - a wszystko to pod okiem profesjonalnego instruktora.

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Podczas wyjazdu wcale nie trzeba tęsknić za ulubionymi aktywnościami fizycznymi. Poznajmy się bliżej w czasie wspólnego treningu! Zmęczenie = zadowolenie. Uwierzcie, pokochacie kadrę naszych instruktorów!

Kids Club

Kids Club

Kto będąc dzieckiem nie chciał być “w klubie”? Dzieci będą z przyjemnością wspominać zabawy w Seaside Park Hotel. Myślimy o każdym Gościu, dlatego prawdziwą frajdę z pobytu u nas mają i mały, i duży.
Bywamy dziećmi

Bywamy dziećmi

W Seaside Park Hotel nie nudzą się nawet najmłodsi Goście! Czeka tu na nich pokój gier i zabaw. Planszówki, puzzle, łamigłówki, konsole Xbox, “małpi gaj” czy trampoliny - to tylko niektóre z atrakcji, które można tutaj znaleźć. Nad bezpieczeństwem uczestników zabaw czuwają nasi animatorzy. Dziecko w każdym wieku z pewnością znajdzie tu coś dla siebie!

mobile nav bg
Zobacz na mapie
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close