Seaside Park

Seaside Park to niepowtarzalna inwestycja na mapie nadmorskich nieruchomości. Położona w odległości 20 metrów od piaszczystej kołobrzeskiej plaży, oferuje niezapomnianie widoki polskiego morza.

Seaside Park to przykład współczesnej architektury marynistycznej inspirowanej piaszczystymi plażami, drewnianymi kadłubami jachtów i białymi żaglami.

Seaside Park to doskonałe miejsce wypoczynku dla całej rodziny we własnym apartamencie. To też atrakcyjna forma pomnażania kapitału - apartamenty inwestycyjne zarządzane będą przez operatora hotelowego, gwarantującego zysk 6,5% rocznie.

Seaside Park to po prostu happy living!

Kołobrzeg

Lokalizacja

Seaside Park jest położony w samym sercu kołobrzeskiej strefy sanatoryjnej tuż nad morzem.

Kołobrzeg to morze i plaża, których jakość potwierdza Błękitna Flaga, wyróżniająca najlepsze kąpieliska w Europie. Kołobrzeg to również uzdrowisko, port, oraz centrum wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych, popularnych wśród turystów z Polski i zagranicy.

Ziemia kołobrzeska jest doskonale skomunikowana z resztą kraju dzięki ciągle rozbudowywanej siatce połączeń drogowych, kolejowych (Pendolino) i lotniczych.

27 – 140m²

Architektura

Seaside Park to nowoczesna architektura marynistyczna zaprojektowana przez zespół renomowanych polskich pracowni. Budynek jest inspirowany piaszczystymi plażami, morską wody, drewnianymi kadłubami jachtów i białymi żaglami.

Na parterze znajdą się kawiarnie i bary z zewnętrznymi tarasami, strefa SPA z gabinetami zabiegowymi, sauna, basen sportowy o długości 25 metrów, siłownia i fitness, a także centrum konferencyjne. Piętra od pierwszego do szóstego to luksusowe apartamenty od 27m2 do 140m2 z własnym balkonem, a w przypadku części apartamentów z ostatniego piętra – z dostępem do ogrodu i tarasu na dachu budynku.

Na terenie Seaside Park znajdzie się plac zabaw dla dzieci i zielone strefy relaksu.

Basen 25m długości

Fitness

Plac Zabaw

Tenis

Inwestor

Inwestycja Seaside Park jest realizowana przez inwestora z grupy kapitałowej o szerokim doświadczeniu inwestycyjnym w branży deweloperskiej, hotelarskiej i ochrony zdrowia.

Obecnie grupa kapitałowa inwestora buduje dwa hotele pod marką „FourPoints by Sheraton”. Obiekty w Warszawie i Zakopanem są realizowane we współpracy z międzynarodową grupą hotelarską Marriott International. Po zakończeniu budowy, inwestor będzie zarządzał hotelami na zasadzie umowy franczyzowej.

Obejrzyj na żywo

Biuro w Warszawie(Biuro Inwestora)

Al. Jerozolimskie 181 B
02-222 Warszawa
Polska

Biuro w Kołobrzegu(Biuro Sprzedaży)

ul. Wschodnia 20
78-100 Kołobrzeg
Polska

+48 602 765 639
info@seasidepark.pl

Symulacje i elementy graficzne przedstawione na stronie internetowej odzwierciedlają planowany charakter, skalę i charakter budynków oraz wnętrz i zagospodarowania terenu.

Ostateczny kształt inwestycji, jej wyposażenie, kolorystyka oraz użyte materiały mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. Szczegóły dotyczące Seaside Park są dostępne w biurze sprzedaży inwestycji.